.

.

WWAN Модул Носат-Отпорни, WWAN Картичка 4G Широк Компатибилност Преносни WWAN Мобилни Модул со Високи Перформанси Компатибилен со hs3210 Компатибилен со ZBook 15u

WWAN Модул Носат-Отпорни, WWAN Картичка 4G Широк Компатибилност Преносни WWAN Мобилни Модул со Високи Перформанси

DEN 86.16
Залиха

СТАБИЛЕН БЕЗЖИЧЕН СИГНАЛ - WWAN картичка доаѓаат со многу стабилен безжичен сигнал, совршен за многу апликации.Се КОРИСНИ И ПРАКТИЧНИ - Овој мобилен модул поседува одличен квалитет и трајност, се корисни и практични.БРЗО БРЗИНА на ПРЕНОС - 4 G модул е погодна за лаптоп, дојде со стабилна структура и брзо брзина на пренос.ПОГОДЕН ЗА - product WWAN картичка е погодна за Победа 8.1 / 10/Linux 2.6.18 и погоре за да Победи CE/Android 4.2 и погоре.КОМПАТИБИЛЕН СО Компатибилен со ZBook 17/15/15u Elite Book 840/820 G4 G3, имаат одлични перформанси.WWAN картичка доаѓаат со многу стабилен безжичен сигнал, совршен за многу апликации.Овој мобилен модул поседува одличен квалитет и трајност, се корисни и практични. 4 G модул е погодна за лаптоп, дојде со стабилна структура и брзо брзина на пренос.Функција : СТАБИЛЕН БЕЗЖИЧЕН СИГНАЛ - WWAN картичка доаѓаат со многу стабилен безжичен сигнал, совршен за многу апликации.Се КОРИСНИ И ПРАКТИЧНИ - Овој мобилен модул поседува одличен квалитет и трајност, се корисни и практични.БРЗО БРЗИНА на ПРЕНОС - 4 G модул е погодна за лаптоп, дојде со стабилна структура и брзо брзина на пренос.Спецификации : Предмет Тип : WWAN Картичка Модел : H380-GL WCDMA : Band 1, 2, 5, 8 или Бенд 1, 8 или Бенд 2, 5 -GSM/GPRS/EDGE : 850/900/1800/1900 MHz или 900/1800 MHz или 850/1900 MHz -М. 2 Големина : Прибл. 42 x 22 x 2.35 mm / 1.7 x 0.9 x 0.1 во Работен Напон : 3.135-4.4 V Погоден за Победа 8.1 / 10/Linux 2.6.18 и погоре за да Победи CE/Android 4.2 и над Компатибилност : Компатибилен со за HP ZBook 17 G4; ZBook 15 G4; ZBook 15u G4; За Elite Book 840 G4, 820 G4, 725 G4. За 745 G4, 755 G4 : За Pro Book 640 G3, 650 G3, 645 G3, 655 G3 За Elite Book 850 G4 (само компатибилни со HD и FHD панели) Пакет Листа : 1 x WWAN Картичка 1 x Завртка Напомена : Пред купувањето, ве молиме бидете сигурни дека мрежата фрекфенција на вашиот телекомуникациски оператор може да го поддршка фреквенцискиот опсег на уредот.

R

Избор на клиент