.

.

Мејсон Сол & Пипер Shakers - Гроздобер Керамички Сол & Пипер Shaker Set - Ретро Farmhouse Декоративни Тегла Диспензерот за Кујна (Сина)

Мејсон Сол & Пипер Shakers - Гроздобер Керамички Сол & Пипер Shaker Set - Ретро Farmhouse Декоративни Тегла Диспензерот

DEN 311.76
Залиха

СЕЛСКИ FARMHOUSE СОЛ s не само функционално парче, но УБАВА ГЛАЗУРА го прави тоа централна фигура и око-фаќање прилог на вашата маса и дома.Прави голем ЕКРАН ПАРЧЕ да одговара на вашиот ентериер.Го прави Совршен Подарок.Оваа рустикални сол и црн пипер shaker поставете го прави СОВРШЕН ПОДАРОК за себе или за вашите најблиски.Овој прекрасен ВРАБЕЦ ОРКЕСТАРОТ Farmhouse Мејсон Тегла Сол и црн Пипер Shaker Поставите пристигнува во еден лесен-за-подарок еден контејнер спакувани внимателно да се заштитат од кршење и да се обезбеди примачот ќе прими тоа непроменети.Голем економски подарок за роденден, домаќин / водителка, булчински туш, куќа затоплување, Мајки Ден, Божиќ, свадба или - или само затоа што!.ВРАБЕЦ ОРКЕСТАРОТ е U. S. врз основа на компанијата.Одберете Врабец Оркестарот Farmhouse Мејсон Тегла предмети биле СЕРТИФИЦИРАНА ХРАНА БЕЗБЕДНО и сте сигурни да додадете SWEET СТИЛ во вашиот дом оркестарот.

R

Избор на клиент