.

.

Ingrown Ноктот Clipper,Мултифункционални Виткање Ingrown Пети Ноктите Clippers Ноктот Ноктот Cuticle Ножици Педикир [Црвено], Ноктите Cuticle Клешти Ingrown Ноктот ToolsFeet, Рака-На Ноктите Ал?

Ingrown Ноктот Clipper,Мултифункционални Виткање Ingrown Пети Ноктите Clippers Ноктот Ноктот Cuticle Ножици Педикир

DEN 294.96
Залиха

Ноктите Clipper Нокти-криво клешти ножот може да навлезат подлабоко во ноктите жлебот за средување без мртов агол.Nipper Cuticle Nipper-Не се лизга рачка, дебела и ергономски дизајн, удобно да зафат за средување на ноктите.Cuticle Clipper Нокти-Мулти-функција, може да се користи за да се намали ноктите, отстранете помине ритам нечистотија, полски нокти, и да се поттикнат мртвата кожа.Ножици Нокти Алатка-Погодна за разни средување на ноктите, како што се leuconychia, ноктите каналите, тешко ноктите, y нокти, итн.Комплет за Нокти Clipper-Виткање дизајн, компактен и мали димензии, лесна за носење и употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Cuticle Клешти Материјал : Пластични + Нерѓосувачки Steel Optional Боја : Розова Боја, Црна, Сина, Red Size : Прибл.13.4 x 5.4 cm / 5.3 x 2.1 во Виткање Големина : Прибл.9.1 x 5.5 cm / 3.6 x 2.2 во Пакет Листа : 1 x Помине Cuticle Клешти.

R

Избор на клиент