.

.

DFGHJ Заштита Прилагодливи Бебе Дете Капа Анти-Судир Заштитна Капа Бебе Безбедност Шлем Мека Удобно Шефот за Безбедност 719 (Боја : Б)

DFGHJ Заштита Прилагодливи Бебе Дете Капа Анти-Судир Заштитна Капа Бебе Безбедност Шлем Мека Удобно Шефот за Безбедност

DEN 2395.20
Залиха

-Прилагодлив : 12 X 18 Х 2.5 цм обем е специјално дизајнирани да одговараат на било која големина на детето главата, нуди максимална безбедност, со комфор за вашите сакани деца. -Надворешниот слој е направен од памук, го пополните слој е висока густина и еластична сунѓерот ослободени од мирис.Дизајниран за максимална шок апсорпција и отпорност. -На главата на перница може ефикасно да се заштити бебето во текот на судирот и триење предизвикани од пад и да падне.Браник хаубата обезбеди анти-удар, анти-триење, намалена шок, амортизирање ефект, спречување или намалување на бебето повреди на главата. -Ги чисти е важно да се на бебе/години, бебето хамлет се перат со вода и нема да има било deforming по повторува се мијат. -По-продажбата на услугата : Ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа.Ако не сте задоволни со шлем, ние и ветуваме да се обезбеди 100% пари гаранција за враќање во рок од 30 дена!.Добредојдовте на нашиот продавница, ние се трудиме да им служи на youproduct информации : Капа : 12 X 18 X 2.5 cm Одговара за 5-24 Месеци стари baby Material : Акрилик&Cotton Note All димензии се мери Пакет се Вклучуваат : 1 x Дете Hat Suitable for Season за Пролет,Summer Autumn и Winter New моден дизајн, Многу популарен,Многу флексибилни Својот посебен дизајн ќе се направи бебе изгледа unique Elegant дизајн, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое time This производ може да се заштити бебето е главата многу добро, Тоа е добар подарок за вашиот kidsour услуга : Клиентите Задоволство Е Наш Приоритет : Ако не сте задоволни со производот.Само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.

R

Избор на клиент