.

.

JANABEBE Перница Компатибилен со висок Стол IKEA Antilop (Сини Срцето)

JANABEBE Перница Компатибилен со висок Стол IKEA Antilop (Сини Срцето)

DEN 660.00
Залиха

Направени од страна на Janabebé, перница компатибилен со IKEA Antilop Висок Стол.Направени со мека памучна и технички ткаенини, им овозможува на вашето бебе секогаш да се чувствуваат удобно и свежо.Лесно да се чисти.Вашиот highchair секогаш ќе изгледаат како нови, дури и по подолг период на употреба.Производот се продава е капак, тоа не вклучуваат highchair.Направен во Шпанија.

R

Избор на клиент