.

.

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот Работи Јога Leggings

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот

DEN 551.76
Залиха

77% Полиестер, 23% Spandex.Еластична затворање.Рака Мие Само.НЕ се закачам со АКТИВНО ЕЛАСТИЧНОСТ : Избегнувајте да се грижиш за underclothes приватност кога ќе се носат оваа јога leggings да се направи клеча,виткајте или се водат.Повеќе бода блокирам ткаат и не се види преку јога панталони ткаенина, обезбедува безбедна покриеност.ВИСОК ПОЈАС за СТОМАК КОНТРОЛА : За целта на вашиот стомак контрола без производство на кифла врвот.Висок пораст корселе, 4 начини се водат и засилен gusseted на овој тренингот панталони се наменети.Ултра-поддршка, помалку триење и chafing.ДИШЕ и ОБЛИК : Мазна шевовите конструиран со помеки теми и влага wicking јога панталони за жени, како втора кожа.Вашиот претставуваат и криви ќе биде silhouetted на повеќе тенок и поздрав од едноставна стилски линии и соодветни за компресија.Но не прекумерна компресија за да го израмните од вашиот колк.ЈОГА ПАНТАЛОНИ со ЏЕБОВИ : Тоа е голем тренингот панталони да имаат внатрешниот и надворешниот џебови да скривам вашите лични предмети (копчиња,телефон,картички и слично), кога ќе одат надвор дневна или одете на јога,трчање или тренингот.Без пречка. 100% Гаранција : ќе уживате во 30-дена гаранција за LINGSWALLOW висока половината јога панталони.За било причина за незадоволство, едноставно враќање без прашања праша за да ги добиете парите назад.Само кликнете на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.

R

Избор на клиент