.

.

12 оз Изолирани Кафе Кригла со Капак, од Нерѓосувачки Челик, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла Кафе со Рачка, од Нерѓосувачки Челик/Сребрена (803-019)

12 оз Изолирани Кафе Кригла со Капак, од Нерѓосувачки Челик, Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла Кафе со

DEN 311.76
Залиха

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направени од храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик, трајни и' рѓа-Доказ, лесен за чистење.ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА : Двоен ѕид вакуум изолирани, чува топли до 3 часа или ладна до 9 часа.BPA-FREE : BPA free капак со силикон гумена заптивка, машина за миење садови безбедно, да се загрози отпорни.Со пиење дупка на врвот за лесно да ги пие и слама пријателски.УДОБЕН РАЧКА : Full-јамка се справи удобно се вклопува во вашите раце, лесен за контрола и носат.БЕЗ ПОТ ДИЗАЈН : Пот доказ дизајн го прави сигурни дека вашите раце да останат суви, и ги остава без вода прстени.Издржливи боени обезбедува дополнителна потпора да купот е екстериерот. 12 оз Кафе Кригла со Капак, од Нерѓосувачки Челик, Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Кафе Оваа 12oz кафе кригла се направени од храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик, и е двоен ѕид вакуум изолирани, со дополнителни бакар позлата лагер за екстремни температура задржување.Своите трајни, рѓа-доказ и лесно да се чисти.Капакот е BPA free-бесплатен со силикон гумена заптивка, машина за миење садови безбедно и да се загрози отпорни.Со пијалок дупка на врвот за лесно да ги пие и слама пријателски.Целосната-јамка се справи ќе удобно се вклопуваат во твоите раце, лесен за контрола и носат.Со вакуум изолирани технологија, нашите вакуум кафе кригла првенство задржи топло за 3 часа, да ги задржи на студената за 9 часа, тоа значи гимнастик чува вашите омилени пијалоци ледените ладно или цевки за топла часа.така можете да уживате во вашите пијалаци ладни секогаш.

R

Избор на клиент