.

.

FRCOLOR 2 парчиња Еднорог Бања Мрежа Туш Топки Pouf Loofahs Миење Топката Exfoliating Бања Сунѓерот Тело Почиста за Деца Детска Розова и Сина

FRCOLOR 2 парчиња Еднорог Бања Мрежа Туш Топки Pouf Loofahs Миење Топката Exfoliating Бања Сунѓерот Тело Почиста

DEN 263.76
Залиха

Професионални капење додатоци за деца, мора да се има додаток за секојдневниот живот.exfoliating бања сунѓер.Парична казна изработка со високо квалитетен материјал, обезбедува безбедно за вашето доенче со чувствителна кожа.Exfoliating Тело Почиста Топката.Со цртан филм еднорог дизајн, давате на децата внимание и нека уживаат капење.Mesh Туш Топката.Сетот вклучува 2 парчиња, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби и повеќе хигиенска.Еднорог Капење Туш Топката.Мазна површина, многу лесен за чистење.Mesh Туш Топката.

R

Избор на клиент