.

.

Божиќ Нокти Налепници Decals 5 Листови Шарени Злато Сребро 3D самолепливи Помине Фолија Уметност Резерви Снег Елка Подарок Честитки Модели Помине Додатоци Декорации з

Божиќ Нокти Налепници Decals 5 Листови Шарени Злато Сребро 3D самолепливи Помине Фолија Уметност Резерви Снег Елка

DEN 191.76
Залиха

[Пакет] ќе добие 5 листови (со големина : 3.8" x 2.8") 3d помине уметност самолепливи шарени Божиќ 3 D Помине Уметност Налепници Decals во еден сет. [2021 Нова Жешка Божиќ Помине Уметност] 5 големи дизајни на нокти decals вклучувајќи и повеќе од 100pcs Симпатична Божиќ тема модели, снегулки, Дедо Мраз, елен, честитки, ѕвона, чорапи, итн.погодна за есенски и зимски сезони, дозволувајќи им на вашите нокти да блесне во секој одмор партија. [Лесен за Употреба] Само користење пинцети да лупам помине самолепливи налепници и се држи decals на вашите нокти.Можете исто така да користите гел ноктите за да се покријат за да се направи убава налепници трае подолго. [Материјал] еколошкиот кожата-friendly мека пвц пластични материјали, мека и нежна 3d помине налепница која возрасни и деца може да се користи безбедно. [По Продажбата на Услугата] Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, молам контактирајте ме и да се обезбеди 24-часовна услуга на клиентите поддршка, јас ќе ви дадам задоволителен одговор или целосно враќање на средствата.Боја : Боја.

R

Избор на клиент