.

.

8 Компјутери Т-Форма Црна Интраорална Образ Усна Ремените Двојна Глава Устата Поотворени за Заби Белење на Забите Ортодонтски Алатка Хируршки Ремените

8 Компјутери Т-Форма Црна Интраорална Образ Усна Ремените Двојна Глава Устата Поотворени за Заби Белење на Забите

DEN 763.20
Залиха

Црна Пластика Устата Настроената Направен Од Тешки, Еко-Пријателски, Издржлива Пластика Да Трае Долго.Материјал : Пластични,ве молиме алкохол дезинфекција,УСНА РЕМЕНИТЕ НЕ МОЖЕ да AUTOCLAVABLE!!(Не автоклав).Големина на : Големи : Околу 167 * 55 * 24mm,Мали : Приближно 145 * 45 * 20mm.Лесен за употреба-Пластични ремените што ви помага да даде непречен поглед на усната празнина,Тоа Е идеален за проширена употреба во стоматолошката канцеларии. 8 Компјутери* Пластични Интраорална Ремените(4 Мали Димензии+4 Големи Димензии),тужба за деца и возрасни.Боја : Црна.Двојна Глава,Т-Форма, Мала Големина т водат усните и нема да се чувствувате непријатно. 8 Компјутери* Пластични Интраорална Ремените(4 Мали Димензии+4 Големи Големина).Опис : .Боја : Црна.Направени од високо квалитетни пластични, трајни, не е лесно да се скрши, НО ТОА НЕ МОЖЕ да AUTOCLAVABLE!!Двојна Глава,Т-Форма, Мала Големина т водат усните и нема да се чувствувате непријатно.

R

Избор на клиент