.

.

Крава Печати Табличка Рамка за Квалитет Метал Алуминиум Симпатична Животно Бела Црна Дамка Автомобил Покритие Ознака Носителот Рамки со 2 Дупки и Завртки 12 x 6 Инчи

Крава Печати Табличка Рамка за Квалитет Метал Алуминиум Симпатична Животно Бела Црна Дамка Автомобил Покритие Ознака

DEN 335.76
Залиха

【Материјал】крава печати табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кој е издржлив за долготрајна употреба. 【Големина】крава печати табличка рамка мерки за 12" x 6" , кој одговара на повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Уникатен Дизајн】Нашите табличка рамка со крава печатење бела црна дамка дизајн е уникатен и стилски, со што ќе се привлечат сите внимание. 【Пакет се Вклучени】1 x табличка рамка(вклучувајќи завртки). 【По продажба на Услуги】Ако сте незадоволни со нашите табличка рамка, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Добредојдовте Тука!Дали сте во потрага за еден единствен начин за да покаже исклучите вашиот сопствен автомобил додатоци?Нашите табличка рамки со крава печати дизајн ќе биде вашиот најдобар избор, што може да се фати други " очи секаде каде што ќе се вози. ✦Крава Печати Автомобил Додаток Изработени од високо квалитетни алуминиумски лим.Мерки 12" X 6", кој одговара на секој автомобили' регистарски таблички во U. S. и Канада.Сет од заврши завртки е вклучена, кој е лесно да се инсталира и не бара посебни алатки. ✦Внимание ве Молам Нашите табличка рамка се продаваат Поединечно.Сега да го додадете во количката и да почне вашиот пријатно патување! Ви благодариме за посетата на нашата продавница, да имаат убаво време за шопинг! .

R

Избор на клиент