.

.

Vlogging Камера, 4K Дигитална Камера за YouTube со WiFi, 16X Дигитален Зум top1e Зум, 180 Степен Флип Екран, Широк Агол Леќа, Макро Леќа, 2 Батерии и 32GB ТФ-Картичка

Vlogging Камера, 4K Дигитална Камера за YouTube со WiFi, 16X Дигитален Зум top1e Зум, 180 Степен Флип Екран, Широк

DEN 3599.52
Залиха

Ако сте во потрага за vlogging камера која може да произведува одлични фотографии директно од кутијата, и не треба add ons за тоа да се биде добар квалитет, ова е вистинскиот камерата за вас.Можете да правите фотографии или видеа многу брзо по вклучување.Компактен, но моќен за нејзината големина,, оваа мала камера е одлично за чување во вашиот џеб на оние прилики кога сакате да патуваат светлина без да се земе носивост на леќи. ⭐Ќе може да се качи до tripod (не се вклучени) да одиме и филм во исто време. ✔【ТОЧКА И ПУКА КАМЕРА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ】Тоа е супер погодна за "среќни детиште" кои само се надевам да се истакне и пука за да земете добар квалитет на сликите без премногу работа. ????Спецификација : ✔ Слика Резолуција : 48 M ✔ Видео Резолуција : 4 K 30fps / 2.На tiltable гледање на екран е совршен за видео блогирање и авто-портрети. ⭐Wifi функција ви овозможува да ги споделите вашите моменти веднаш без одлагање.45 x ШИРОК АГОЛ ЛЕЌА & 15x МАКРО ЛЕЌА】Со вклучени широк агол леќа, оваа камера за фотографија е во можност да го фати 45% повеќе слика со секој snap.Ние исто така ви нудиме 32 G ТФ-картичка и дополнителна батерија за да ви помогне да снимање без да се грижиш за напојување. ✔【НАЈДОБРА КАМЕРА ЗА YOUTUBE】На You Tube камера за vlogging може да се користи како за веб камера во живо стриминг. ⭐Може да се земе огромна слики со вклучуваат широк објектив и макро леќа. ⭐На висока стапка ви овозможува да го фати брзо се движи во спортски без да се губи никакви детали.Вашата ќе ви се допадне криви rubberized контрола на предната страна кој може да се заврши на вашиот прст околу удобно и не мора да се грижите за намалувањето на видео камерата. ⭐Постои изгради во микрофон, но можете да се поврзете надворешен стерео микрофон за тоа.Видео пауза функција ви овозможува да го паузирате снимањето и потоа да продолжи кога ќе се подготвени и е корисно за заштеда на време за да обработувате видео клипови. ⭐Преку поврзување на vlogging камерата на компјутер, можете да остварувате повици со пријатели.Менито систем е прилично интуитивен и пред бирање за промена на поставки на режим е лесно да се движите, која го прави одличен дигитална камера за почетници и аматери. ✔【WIFI & VIDEO ПАУЗА ФУНКЦИЈА】Слики и видео клипови може да бидат веднаш дели онлајн со мобилни телефони преку Wi-Fi функција, дозволувајќи им на пријателите за да ја споделите вашата среќа во прво време без да се чека било подолго.Не постојат темни агли како поевтина леќа не. ⭐Може да се одржи на дигиталната камера назад, ротирање на флип-од екранот за да се земе selfie.

R

Избор на клиент