.

.

Змеј Допир InstantFun Деца Камера Рефил Печатење на Хартија, Нула Мастило, 5 Ролни, 2 1/4 x 50', x 58mm 15 милиони, Термичка Хартија, Печатење на Хартија-Бела

Змеј Допир InstantFun Деца Камера Рефил Печатење на Хартија, Нула Мастило, 5 Ролни, 2 1/4 x 50', x 58mm 15 милиони,

DEN 263.76
Залиха

Instant Fun Деца Камера Рефил-Ова се печати на хартија сет е посветена на Змеј Допир Instant Fun Деца Камера рефил.Можете да рефил на хартија кога камерата снема вклучени хартија.Овој пакет вклучува 5 ролни на топлинска печатење на хартија, големината е 2 1/4" x 50'(x 58mm 15 милиони).Секоја хартија во ролна може да се печати околу 150 фотографии со Instant Fun камера.Лесна Инсталација-се Обрне внимание на инсталацијата насока на хартија.Додека затворање на капакот, бидете сигурни дека 5cm печатење на хартија е надвор од капакот.Висок квалитет на термална хартија за остри и јасни печатење без мастило.Континуирано печатење & Континуирана забава!.

R

Избор на клиент