.

.

JYDQM Накит Екранот Стојат, Нараквица, Види, Накит Стојат, Headband, Нараквица, Накит Украси, Накит Чување на Екранот Реквизити

JYDQM Накит Екранот Стојат, Нараквица, Види, Накит Стојат, Headband, Нараквица, Накит Украси, Накит Чување на Екранот

DEN 2686.32
Залиха

Дизајн : цврсто дрво беж Т-облик екранот стојат.Димензии : должина 19.5 cm*ширина 10.5 см*висина 15cm.Net тежина : 0.26 кг.Микрофибер материјал ткаенини : На superfiber на површината има силна practicability и добар анти-загадување способност.Деликатни superfiber може лесно да се нагласи сјај на накит.Природно дрво текстура : повеќе од 500 видови на дрво се прават слој по слој, целото дрво се сече, и текстура линии се природни и убава.Дизајн : цврсто дрво беж Т-облик екранот стојат.Димензии : должина 19.5 cm*ширина 10.5 см*висина 15cm.Net тежина : 0.26 кг.Микрофибер материјал ткаенини : На superfiber на површината има силна practicability и добар анти-загадување способност.Деликатни superfiber може лесно да се нагласи сјај на накит.Природно дрво текстура : повеќе од 500 видови на дрво се прават слој по слој, целото дрво се сече, и текстура линии се природни и убава.Материјал : цврсто дрво , microfiber Use : накит display Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, прстени, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Забелешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент