.

.

Mumusuki Круг Заробиме Силикони Теле Добиток Бул Крава Рог Анти-Борбата Заштитна Маска Заштитник Фарма Додаток

Mumusuki Круг Заробиме Силикони Теле Добиток Бул Крава Рог Анти-Борбата Заштитна Маска Заштитник Фарма Додаток

DEN 1603.20
Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични, отпорни на топлина и издржливи во употреба.ЗАШТИТНА ФУНКЦИЈА : Еластични и флексибилни рог заштитна за крави или кози, предизвикува штета или крцкањето на крава, се чувствуваат лесно и удобно да се носат.КРУГ АГОЛ СО ОБРАЧОТ : Круг агол со обрачот, ефикасно ги штити теле од крава нападнат и да се избегнува насилна борба помеѓу возрасните говеда.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.ВКЛУЧУВА : Еден пар на крава рог заштитник во се вклучени во еден сет за левиот рог и право рог.Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични, отпорни на топлина и издржливи во употреба.Еластични и флексибилни рог заштитна за крави или кози, предизвикува штета или крцкањето на крава, се чувствуваат лесно и удобно да се носат.Круг агол со обрачот, ефикасно ги штити теле од крави напад и се избегнува насилна борба помеѓу возрасните говеда.Еден пар на крава рог заштитник во се вклучени во еден сет за левиот рог и право рог.Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не-токсични, отпорни на топлина и издржливи во употреба.Еластични и флексибилни рог заштитна за крави или кози, предизвикува штета или крцкањето на крава, се чувствуваат лесно и удобно да се носат.Круг агол со обрачот, ефикасно ги штити теле од крави напад и се избегнува насилна борба помеѓу возрасните говеда.Еден пар на крава рог заштитник во се вклучени во еден сет за левиот рог и право рог.

R

Избор на клиент