.

.

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Сина (FG758888BLUE)

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Сина (FG758888BLUE)

DEN 2092.80
Залиха

Wave Brake одбивни технологија нарушува бран формирање, намалување на јавните од 40%.Тестиран за да се надмине 40,000 wringing циклуси.Метална жица рачка го олеснува процесот на кревање и празнење.Ролни за 4 не-означување casters.Мерки 20-1/10" x 15-7/10" x 36-1/2".Боја : Сина.

R

Избор на клиент