.

.

ExpertPower 12V 9Ah Компатибилен Батеријата Компатибилен со АПЦ Back-up ПРОЗОРЦИ NS1250, НС 1250-2 Пакет

ExpertPower 12V 9Ah Компатибилен Батеријата Компатибилен со АПЦ Back-up ПРОЗОРЦИ NS1250, НС 1250-2 Пакет

DEN 359.76
Залиха

ВИСТИНСКИ EXPERTPOWER БАТЕРИЈА - најдоверливите И Највисок Разгледуваат Запечатени оловни Батерии За .БАТЕРИЈА ТИП - 12 Volt 9 Amp 20 Часа Запечатени оловни Батеријата Со F2 Стил Терминали.СОЛИДЕН ИЗГРАДБА - Висока Отпорност на Батеријата Случај Е Направен Од Не-Проводници ABS Пластика.Овој Материјал Има Силен Отпор На Шок, Вибрации, Хемиски и Топлина.Како USER-FRIENDLY - Лесен, Едно Време Инсталација На Нашиот Одржување Слободни и Вентил Регулирани Батерии Ќе ги Добиете на Вашиот Систем Или Апликацијата Работи Во Ниеден момент На Сите.Expert Power Запечатени оловни Батерии се изработени со највисок квалитет на материјали кои се достапни.Нашите оловни Батерии обично се користи за : Дома Алармни Системи, уреди за непрекинато Напојување(UPS), Опрема за Осветлување, Генерален Електроника, Home Security Системи, Итна Системи, Медицинските Уреди, Електрични Скутери, Соларни Колектори, Колички и многу Други Апликации.Без разлика дали тоа е БЕЗБЕДНОСТА на вашиот дом, за МОБИЛНОСТ на вашата машина, или дури само лично ХОБИ, бидете сигурни да го користите најефикасен батерии се достапни.

R

Избор на клиент