.

.

Alessi Сол и црн Пипер Мелница Близнак Pack [8.28 оз Комбинираат]

Alessi Сол и црн Пипер Мелница Близнак Pack [8.28 оз Комбинираат]

DEN 623.76
Залиха

Едноставно invert шише и пресврт на заедничката земјоделска политика во насока на стрелката.Свежо земјата зачини задржат повеќе од скапоцени масла изгубени во пред-земјата форми.Земја на Потекло : Сол : Italy Pepper : Индонезија.Alessi Брусилки се спакувани во нашата единствена, лесен-за-користење, Совет n' Мелење стаклени шишиња.Тие се умно дизајниран со мелница вграден во.Едноставно invert шише и пресврт на заедничката земјоделска политика во насока на стрелката.Свежо земјата зачини задржат повеќе од скапоцени масла изгубени во пред-земјата форми.Уживаат и имам арома на стабилна вкус на врвен квалитет, сонцето овошје, свежо мелен црн peppercorns & морска сол.Неговата употреба да се неограничени.

R

Избор на клиент