.

.

TYR Катализатор Пливање Рака Обука Гребло - 7 Различни Обоени Големини

TYR Катализатор Пливање Рака Обука Гребло - 7 Различни Обоени Големини

DEN 878.40
Залиха

КОНСТРУИРАНИ ЗА ОБУКА НА СЕКОЕ НИВО : Paddles следат форма на еден спортист е дланка за да се обезбеди природен пливаат искуство кога обука.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : К-Смола, силикони цевки и повеќе gridded алкохол options направи овие LCATSTK paddles понуди совршен баланс помеѓу отпорност, флексибилност и одговара.ПОДОБРУВАЊЕ на ВЕШТИНА : Дизајнирано за да се изгради сила и издржливост и се помогне во подобрување на пливач е техника.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Paddles се изградени со дупките, кои им овозможуваат на водата да помине низ додека пливање.РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ ГОЛЕМИНИ : Доаѓа во 7 големини XXL (Индиго), XL (Црна), L (Сина), M (Црвена), S (Вар Зелена, XS (Зелена), XXS (Портокал).На TYR Катализатор удар пливаат обука paddles се дизајнирани со цел да се изгради сила и да се подобри техниката.Ја исчистите површината на секој гребло им помага на спортистите да се подобри оцени правилно рака позиционирање.

R

Избор на клиент