.

.

AwsmColor Гел лак Сет, Девојка Шеф Колекција Сјајот Pinks и Црвена Кафеава 6 Бои Помине Уметност Гелови за полски Дома, DIY Декорација на Нокти Ноктите Салон Маникир Комплет

AwsmColor Гел лак Сет, Девојка Шеф Колекција Сјајот Pinks и Црвена Кафеава 6 Бои Помине Уметност Гелови за полски

DEN 234.96
Залиха

Awsmcolor е сестра бренд на Makartt, додека Makartt води областа во поли ноктите, awsmcolor има гел лак покриени.awsmcolor гел полирање доаѓаат во различни супер заситени страшни бои, така што можете едноставно да важнича тоа сепак сакате!.Знаеме дека сте девојка шеф градење на вашата империја и ние сакаме да изгледа прекрасно го прави тоа!Важнича вашите бои со нашите Девојка Шеф сет кој вклучува шест прекрасна 8ml шишиња на гел лак.Така останат фокусирани и се прекрасен, бидејќи имаме вашите нокти се покриени!Овие убави полирање имаат огледало сјај заврши и сте сигурни да се garner комплименти насекаде.Првично вашите нокти и употреба на правилно лекување светилка за неверојатни маникир, која ќе трае до 2 НЕДЕЛИ!aswmcolor производи се направени со не-токсични, еколошки материјали и никогаш не, некогаш тестирани на животни.Овие полирање се многу лесен за употреба и во вашиот маникир, едвај ќе дојде некогаш чип!.Awsm Color впие исклучување помине гелови се погодни за употреба; Awsm Color помине гел лак овозможува лесно да креирате едноставни или специјални стилови со комбинирање со разни бои, прав или продолжување на гел, итн.Совршен за професионални салон употреба или дома, DIY помине уметност.Топло Совети : Тоа е многу важно да се поднесе и чисти ноктите како прв чекор пред примена на база гел лак.Без завршување на вашите нокти првично прво, гелови нема да се држи добро, и да биде лесно лупено off.Ако сакате да промените било помине уметност стил и да ги отстрани гел на ноктите, можете да поднесат ноктите гел надолу и бафер тоа.А ноктите вежба машина ќе заштедите време и да помогне да се отстранат многу полесно и побрзо.Awsmcolor е сестра бренд на Makartt, додека Makartt води областа во поли ноктите, Awsmcolor има гел лак покриени.Awsmcolor гел полирање доаѓаат во различни супер заситени страшни бои, така што можете едноставно да важнича тоа сепак сакате!. 1. Нашите гел лак собата е многу пигментирани и крем, совршен за правење на вашиот сопствен ноктите. 2. Awsm Color впие исклучување гел лак се сите мазна текстура, не се дебели и clumpy, сите тие одат на мазни и чисти, лесен за употреба. 3. Со соодветна апликација, лак ќе трае 2-3 недели. 4. Пакување и презентација е неверојатно, на гел лак за полнење боја е згодна, вие ќе бидете воодушевени да видите прекрасен изглед.

R

Избор на клиент