.

.

Бања Сунѓерот Scrubber Деца Возрасни: Мека Бања Пешкир Туш Четка Назад Перење Подлога 4pcs Кожа Exfoliator за Дома Хотел Бања Прибор (Мешана Боја)

Бања Сунѓерот Scrubber Деца Возрасни: Мека Бања Пешкир Туш Четка Назад Перење Подлога 4pcs Кожа Exfoliator за Дома

DEN 429.36
Залиха

Добра флексибилност, погоден за возрасните и бебињата, многу практичен и удобен за употреба.Користи кога капење себе или вашето дете секој ден, тоа може да донесе релаксација на вашето тело и да добиете добар ноќи сон.Одличен туш чистење на сунѓерот, погодна за возрасни или дете секојдневна употреба, помага да се задржи на кожата се чисти и здрави.Тоа е одличен за чистење на способноста за ефикасно чистење на вашето тело, и донесе на повеќето пријатно чувство.Тоа може да се користи за секојдневна тело триење и чистење, кој може да се отстрани нечистотијата и мртвата кожа и ја прават кожата мазна и нежна.Опис Ова е еластична и вода - абсорбента бања чистење на сунѓерот, кој е направен од високо - квалитетен материјал, издржлив и може да се користи за долго време.Тоа е посилна чистење способност, да може ефективно чистење на телото, донесе најмногу удобно чувства.Двете деца и возрасни може да се користат, со нежен допир, се чувствуваат слободни да го користите.Карактеристики - Материјал : PVA.- Боја : Како што е прикажано.- Големина : 17. 00 X7. 00 X3. 00cm 6. 68 X2. 75 X1. 18inch.- Тоа е одличен за чистење на способноста за ефикасно чистење на вашето тело, и донесе на повеќето пријатно чувство.- Одличен туш чистење на сунѓерот, погодна за возрасни или дете секојдневна употреба, помага да се задржи на кожата се чисти и здрави.- Користи кога капење себе или вашето дете секој ден, тоа може да донесе релаксација на вашето тело и да добијат' s спиење.- Добра флексибилност, погоден за возрасните и бебињата, многу практичен и удобен за употреба.- Тоа може да се користи за секојдневна тело триење и чистење, кој може да се отстрани нечистотијата и мртвата кожа и ја прават кожата мазна и нежна.Пакет Вклучувајќи 4 x бања сунѓери.

R

Избор на клиент