.

.

Нова Ѕвезда Foodservice 28560 Смешковци се Соочува Стискаш Шише Сет, Пластика, Црвена, Жолта, и Јасно, 12 мл

Нова Ѕвезда Foodservice 28560 Смешковци се Соочува Стискаш Шише Сет, Пластика, Црвена, Жолта, и Јасно, 12 мл

DEN 263.28
Залиха

Направени од храна контакт безбедно BPA Free материјал.Око фаќање креативни, оригинални насмеани лица дизајн.Печат капа држи воздухот надвор и обезбедува свежина.Топ рек машина за миење садови безбедно.Црвена, жолта и транспарентен шишиња вклучени, секој во 12 МЛ. 8-оз. 12-оз. 16-оз. 24-оз. 32-оз.Нашата Приказна.Нова Ѕвезда Foodservice Inc.е производител на foodservice опрема и материјали кои leverages нашата ефикасна, стручна и прилагодлива производство способности со нашите вешти и професионална поддршка на персоналот да обезбеди премиер производи и услуги на сите видови на foodservice бизниси.Благодарение на нашата широка и растечка линија на производи ние неодамна го лансираше два различни брендови кои се концентрираат на специјализирани предмети.Нашите Artaste бренд се фокусира на создавање на резолуцијата housewares и професионална кујна алатки специјално насочени кон домот и професионални готвачи.Cangshan, нашите ексклузивни нож бренд, е посветен на обезбедување елита калибар кујнски ножеви дека спојување на најдобрите квалитети на Западна и Источна стилови.Нашата цел е да продолжи да им понуди подобри услуги и производи, како што се развие и производство на иновативни прибор, да се инвестира во градење на јаки врски на доверба со нашите клиенти и докаже на вредност на нашиот бренд.

R

Избор на клиент