.

.

MILISTEN 6Pcs сладолед Бања Сунѓерот Тело Loofah Туш Scrubber Назад Exfoliating Scrubber Капење Додатоци за Жени и Мажи Случаен Боја

MILISTEN 6Pcs сладолед Бања Сунѓерот Тело Loofah Туш Scrubber Назад Exfoliating Scrubber Капење Додатоци за Жени

DEN 393.36
Залиха

исто така одлична идеја да им даде на оваа exfoliating туш сунѓер со пријателите и семејството како подарок.назад loofah сунѓер.Лесно да се одржи и чисти, нема лесно да падне.Добар материјал, не е лесно да, трајни производи за употреба.децата чистење сунѓер.Ова обраќање е нежна текстура на телото, exfoliates кожата, и е погоден за мажи, жени и деца.тело за перење сунѓер.Удобно да се допре, но груба доволно за да ви даде мазна, свиленкаста кожа по секоја туш и када.телото почиста сунѓер.дизајниран со големина на exfoliating нечистотија лесно и создавање побогати lathers.туш чистење на сунѓерот.Опис Сладолед Во Облик На Туш Сунѓерот Scrubber Четка Exfoliating За Миење Карактеристики - Димензии : 21. 00 X8. 50 X3. 50cm/ 8. 25 X3. 34 X1. 38in - Боја : Случајни Боја - Материјал : Сунѓерот Пакет, Вклучувајќи 6 x бања сунѓери.

R

Избор на клиент