.

.

РЕК 1957 Chevy Бел Ер Духот на 57 1:25 Скала Модел Комплет

РЕК 1957 Chevy Бел Ер Духот на 57 1:25 Скала Модел Комплет

DEN 743.76
Залиха

ОМИЛЕН НА 50-ТИТЕ : AMT е 1/25 скала 1957 Chevy Флип Носот Дух на 57 е одличен проект за кој било искусни моделиер кој сака класичен 50-тите gassers.Го додадете во вашата колекција денес!.ОМИЛЕН НА 50-ТИТЕ : AMT е 1/25 скала 1957 Chevy Флип Носот Дух на 57 е одличен проект за кој било искусни моделиер кој сака класичен 50-тите gassers.Го додадете во вашата колекција денес!.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.БРЗ СПЕЦИФИКАЦИИ : 1/25 Скала. 7.5" долго.Делови се моделирани во бела боја со јасно, јасно сино и хром, пластика и црна винил гуми.Вештина ниво 2 – Предложи за modelers возраст 10+ БОЈА И ЛЕПАК ПОТРЕБНО.РЕК " Е Позната По Никогаш не Компромитирање На Квалитетот И Дизајнирани се Со Корисникот Оптимално Искуство Во Умот.Меѓународни Реномирани За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.

R

Избор на клиент