.

.

Homeaid Милениче Сад во Собата за Мачки и Мачиња - не ' Рѓосувачки Челик Фидер Чаши со Nonslip База на Храна и Вода Јадења, Кои се Лесни за Чистење - 6-Пакет

Homeaid Милениче Сад во Собата за Мачки и Мачиња - не ' Рѓосувачки Челик Фидер Чаши со Nonslip База на Храна и

DEN 302.16
Залиха

ПОСТАВУВАЊЕ НА ШЕСТ МАЧКА ЧИНИИ : Совршен за хранење и напојување мачки и мачиња, нашите поставување на шест пет чаши се направени со безбедни, од не ' рѓосувачки челик.Пошироко, анти-совет дизајн минимизира мензи за почиста, neater хранење пати.БЕЗБЕДНА NONSLIP БАЗА : цел да се елиминира лизгачки додека вашето домашно милениче е јадење, нашата мачка храна чинии функција nonslip прстен околу база на сад.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Дали сте за хранење мокра храна или сува kibble, од не ' рѓосувачки челик мачка чинии се лесно да се чисти со топла вода и благ путер сапун.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Изградени со трајни нерѓосувачки челик, нашата мачка сад во собата е nontoxic, залак-отпорни, отпорни на корозија и да се загрози-доказ за долгорочна употреба.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Кој симпатична мачка силуета, комплет вклучува две сребро, две зелени и две портокал чаши за грижа на повеќе мачки.Големина : 6-Пакет.

R

Избор на клиент