.

.

Кочница Спојки Лост, Универзална 7/8in Мотоцикл Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи со Собранието(Сребро)

Кочница Спојки Лост, Универзална 7/8in Мотоцикл Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи

DEN 1163.76
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Применливи модели : brand new висок квалитет на мотоцикл кочница спојки лост, погоден за повеќето спортски велосипеди, скутери, мотоцикли, dirtbike, АТВ, итн.со 7/8 инчи стандард handlebars.Применливи модели : brand new висок квалитет на мотоцикл кочница спојки лост, погоден за повеќето спортски велосипеди, скутери, мотоцикли, dirtbike, АТВ, итн.со 7/8 инчи стандард handlebars.Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал : направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, силни и издржливи, не е лесно да се наведнуваат и ги прекрши, и добра отпорност на абење.Добар времето отпор, водоотпорна, нема рѓа, нема оксидација, colorfast.Производ функција : Кочница спојки лост гласале 6-брзина на вредноста на менувачот, што е погодно за вас да се прилагоди во секое време.Прецизноста-машински стожерот вежба може совршено да се вклопи во вашиот автомобил и може директно да го замени стариот оштетен кочница спојки лост.Одлични перформанси : Кочница спојки рачката е произведен од страна на професионални фабрика, користејќи напредна технологија и парична казна изработка и е подложен на строги квалитет и тестирање, со одлични перформанси и сигурен квалитет.Лесен за инсталација : Кочница спојки рачката е лесно да се инсталира, без промена и комплицирана операција, директна замена, заштеда на време и напор.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Спојки се Справи со Assembly Material : Алуминиум Alloy Size : Како на Сликата Shows Color : Црна, Црвена, Златна, Сребрена, Портокалова, Сина (Изборен) Fitment : Одговара за 7/8in Универзален Мотор Replacement Package Листата : 2 x Спојки се Справи.

R

Избор на клиент