.

.

Acumobility Eclipse Пена Ролери и Активирањето на Точка Алатка, Висока Густина Пена Ролери, Длабоко Ткиво Масажа, Myofascial Активира Точка Ослободување

Acumobility Eclipse Пена Ролери и Активирањето на Точка Алатка, Висока Густина Пена Ролери, Длабоко Ткиво Масажа,

DEN 1318.80
Залиха

Првиот аглеста Пена Ролери!Обвива околу аглите на телото!.5 притисок ленти ви овозможи да целна 5 различни мускули во исто време.Ова значи дека ќе може ефикасно да се тркалаат целото тело 5x побрзо.Овој производ е направен намерно фирма да се терапевтски.

R

Избор на клиент