.

.

PAWISE Покачена Куче Чинии, Покрена Мачка Фидер Покачена Храна и Вода Чаши Стои со 2 Нерѓосувачки Челик Чаши и Анти Лизга Нозе, Дрвена Рамка Милениче Внесувач

PAWISE Покачена Куче Чинии, Покрена Мачка Фидер Покачена Храна и Вода Чаши Стои со 2 Нерѓосувачки Челик Чаши и

DEN 647.76
Залиха

ВОСКРЕСНА КУЧЕ ЧИНИИ : Со две чаши се содржани, на покачена задолжени за хранење телиња се поттикне подобро јадење на телото кои сида вашето домашно милениче варењето на храната.ПОМАЛКУ ХАОС : Нема повеќе scooting на храна и вода јадења околу вашата кујна!База има стојат во место дури и за агресивни јадат.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Со топла заврши природно се вклопува во вашиот дом и животен стил.СОЛИДЕН домашно МИЛЕНИЧЕ РЕСТОРАН : Вашето домашно милениче ќе вечераат во стил со вклучени солиден сад стојат.Еко-пријателски не-токсични црна боени е отпорен на вода, помага да се одржи јадења цврсто додека вашето куче јаде и е лесно да се избрише чисти. 2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧАШИ & ВОДООТПОРЕН МАТ : производот вклучува 2 трајни нерѓосувачки челик чаши за лесно чистење и водоотпорен, не се лизга мат да се соберат вода јавните од кученца вода за пиење.Големина : 15.6 x 7.9 x 3.6 инчи(L X W X H).Погоден за Papillon, Bichon Frise, Chihuahua ,Боксер ,Corgi, Теди, Shih Tzu, Pomeranian, Минијатурни Schnauzer, Maltese, Јоркшир Terrier и така на мала големина куче и мачка.Лесно да се Соберат.Со упатствата и додатоци пакет, покачен куче сад може да се инсталира во рок од неколку минути.Нема дополнителни потребни алатки.Кавга Слободен куче чинии се залага за средни кучиња!!!.Анти-Нозе Се Лизга.Ако се чувствувате преземање на анти-лизга мат насекаде и не е толку удобен, можете да го користите анти-лизга нозете, наместо.Тоа го има истиот ефект како со користење на анти-лизга мат.Намалување на бучава, додека избегнување на пропаѓање и да се обезбеди заштита за вашиот подот. 2 Нерѓосувачки Челик Чаши.Нерѓосувачки челик чинии се лесно да се задржи чиста и хигиенски исправна, таа може да се одржи сува храна и вода.Тоа е издржлив и стабилна мачка куче задолжени за хранење телиња покачена.

R

Избор на клиент