.

.

6pcs DIY Плетење Капи Додатоци-Faux Лажни Крзно Пом Пом Топката со притискање на Копчето (Сребро)

6pcs DIY Плетење Капи Додатоци-Faux Лажни Крзно Пом Пом Топката со притискање на Копчето (Сребро)

DEN 239.76
Залиха

Материјал : faux фокс крзно pompom топката, синтетички влакна; го притиснете копчето е Антички Бронза.Постои притиснете копчето на објектот.Можете да се шие на вашите капи.Боја : Мулти бои за вашиот избор,ќе ги најдете еден ви се допаѓа.Големина : Pompoms дијаметар appro 4.3 инчи.Ве молиме имајте во предвид : големината мерење е во меки состојба на губење на топката.Пакет вклучуваат 6pcs меки faux крзно пом пом со притиснете на копчињата.Оваа pompom топката е направен од faux крзно, слично како кадифен играчки.Тоа е многу мека и меки.Пакет вклучувајќи : 6pcs faux фокс крзно pompoms со прилепува.

R

Избор на клиент