.

.

Замена на Рака за Висок Стол - Фишер-Цена Простор-Saver Highchair W4120 - Вклучува 1 за Замена на Рамо, Рака - се Вклопува Многу Модели

Замена на Рака за Висок Стол - Фишер-Цена Простор-Saver Highchair W4120 - Вклучува 1 за Замена на Рамо, Рака -

DEN 718.56
Залиха

ВИСТИНСКА Замена Дел.ВКЛУЧУВА 1 Бело Рамо, Рака од Фишер-Цена.СОВРШЕН Облик и Монтажа за вашиот Фишер-Цена Простор-Saver Highchair.АВТЕНТИЧНИ ЗАМЕНА на ДЕЛОВИ дојде во запечатена пластична кеса - како добиени од Производителот.НАПРАВЕНИ ЗА МОДЕЛ # W4120, X1465, X7333, X7336, Y8644 - Фишер-Цена Простор-Saver Highchair.ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?1 Бело Рамо, Рака ★★Ова Замена Дел Работи со Фишер-Цена Простор-Saver Highchair W4120 што е Опишано Подолу - Листата е за Рака Само★★ Броеви шема.На Space Saver Висок Стол е дизајниран да обезбеди целосна големина на хранење искуство за мала големина дома.Таа ги има сите карактеристики на целосна големина на висок стол без преземањето на просторот.Таа има 3 висина корекција, 3-позиција recline плус целосна големина на една рака се отстранува машина за миење садови безбедно послужавник.Седиштето подлога е wipeable и машина перат со 5pt да 3pt воздржаност за дополнителна безбедност.Кога бебето е постаро, рампа и назад се отстрани за да се направи ова дете бустер седиште.Тоа лесно се ремени за повеќето кујната или јадење столици.Ефикасна големина го прави лесно да се продавница кога не е во употреба.Овој сет се продава одделно и не е вклучена во Замена Рака – Опис е за Фишер-Цена Простор-Saver Highchair идентификација за цели._________________________________________________О, не, каде одат?Не е тоа само најлошото кога ќе изгуби најголем дел да бебе производ?Никогаш не се плашиме, ние го добивме ви покриени!Ние го носат голем број на замена на делови за вашето бебе играчка или производ.Тоа е замена на Дел за Фишер-Цена Простор-Saver Highchair – Објект # W4120, X1465, X7333, X7336, Y8644.

R

Избор на клиент