.

.

Оваа Сезона е Бои | француски Совет лак Ленти врз основа на Модата Извештаи w/ Обновливи Кристално Стакло Датотека | Салон за Квалитет Помине Резерви | Нокти & Педикир

Оваа Сезона е Бои | француски Совет лак Ленти врз основа на Модата Извештаи w/ Обновливи Кристално Стакло Датотека

DEN 215.76
Залиха

НА ТОЧКА - 18 Висока Мода Ноктите Дизајни, врз Основа Исклучување на Модата Боја Извештаи.Посетете ја нашата Продавница да ги видите сите 25+ Бои и Стилови.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА - Секој 100% лак Лента содржи база, боја и горниот слој.ВЕДНАШ Одат За Вашиот Ден.Не суво време, smudges или ленти.Водоотпорен, за најдобри резултати се чекаат 3-4 часа за submerging активности како што се бањи и кујна да им овозможи на лак, за да целосно да се придржуваат на ноктите.НЕМА ПОВЕЌЕ ЧЕКАЊЕ, ВЕДНАШ ОДАТ ЗА ВАШИОТ ДЕН!.НОКТИТЕ ЛЕНТИ ДЕКА ПОСЛЕДНИОТ Салон на Квалитетот на Ноктите трае до 7-14 дена зависно од начинот на живеење.Ве молиме имајте предвид, за да се обезбеди оптимално Помине Здравјето на нашите Нокти Ленти не се Bullet Доказ, но може да биде покриена со дополнителни јасни горниот слој на вашиот избор.Ние препорачуваме додавање на нашите "Јасен и Транспарентен лак Ленти," saving голем број на дополнителни ленти за поправка на високо користат ноктите или средување/поднесување на ноктите завршува на секои 5 дена да се обезбеди подолготрајни носат.ВРЕДНОСТ ЗА ВАШИОТ $ - Секој пакет содржи Стакло, Кристал Нокти Датотека, 2 Нокти Првично Влошки и 18 Двојно-Заврши ленти.Две Маникир и Педикир се лесно да се направи со средината на должината на ноктите.Едноставно reseal со виткање железо или друг извор на топлина за подоцнежна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - нетоксичен, Безбеден состојки за вашиот Ноктите Здравје.НЕ ВПИВА Е ПОТРЕБНО.Нашите Високо Квалитетни Нокти Ленти се лесно да се отстранат со вашиот омилен лак смена.НЕ ПОСТОИ РИЗИК. 100% Весела Задоволство Да Се Гарантира.

R

Избор на клиент