.

.

Spracht Аура BluNote Пренослив Безжичен Звучник Систем со Bluetooth Конективност

Spracht Аура BluNote Пренослив Безжичен Звучник Систем со Bluetooth Конективност

DEN 980.88
Залиха

Advanced Audio Distribution Profile (A2 DP) за висока верност безжичен аудио.Впарени со Стерео звук функција, која создава три димензионални звучни, на Blu Note е совршен за внатрешна или надворешна аудио активности.Слушајте ги вашите зачувани на музика од вашиот Bluetooth-от за мобилни телефони, PDA, MP3 плеер, или портабл конзола за игри со Spracht АУРА Blu Note пренослив, со висок квалитет стерео звучник систем.На Blu Note користи Дигиталното Процесирање на Сигналот (DSP) за да се обезбеди отстранување на бучава и претворање на различни аудио формати.Корисниците стриминг на музика од нивниот телефон, може да повикувате и да примате телефонски повици со користење на мобилен телефон hands-free функција.Убаво компактен и лесен, тој тежи само 9.

R

Избор на клиент