.

.

XJL 12 Листови Геометриски Животинско Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Дијамант Панда Волкот Елени Акварел Мастило Помине Лизгачи Дизајн за на доградба на Ак

XJL 12 Листови Геометриски Животинско Помине Уметност Налепници,Вода Трансфер Дијамант Панда Волкот Елени Акварел

DEN 167.76
Залиха

【Пакет】-12 листови геометриски животинско дизајн помине уметност налепници, различни модели ги задоволат вашите нокти decors потреби.На пакувани големина е 6.3*5.4 CM(2.48"*2.12"). 【Дизајн】-Геометриски помине уметност decals, Геометрија, камења, дијаманти, очите, чевли, пердув, волк, срна, панда, животни, месечината, писма итн.дезени, различни модели на ноктите декорација комплет додатоци ви даде уникатна убавина. 【Безбедност Материјал】-Геометриски Животинско помине decals се направени на животната средина-пријателски, кожата-пријателски материјал, кој може да се користи од страна на возрасните и на децата.Погоден за нокти салон и за домашна употреба. 【Лесен За Употреба】-Вода трансфер дизајн.Прво, ќе се применуваат лак, отсечени моделот на вашиот избор, и тоа натопи во водата за 10-20 секунди.Потоа користете помош на пинцета да нежно се одвива на површината на ноктите и притиснете цврсто.Впие до дамки од вода, ќе се применуваат topcoat. 【Уверување】-Нашите производи се 100% сосема нов и висок квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, или да му даде целосна наплата или размена.Спецификација : Предмет : Вода Трансфер Помине Уметност Налепница Боја : Црна Димензии : 6.3x5.4 CM(2.48inx2.12in) Стил : Вода Трансфер Геометриски Животинско Помине Уметност Налепници Decals Помине Лизгачи Убавина Ноктите Додатоци Пакет : 12 Листови/Set Помине Decals за Помине Уметност Функција : 1.100 проценти сосема нов и висок квалитет на водата, пренос на нокти налепници. 2.Лесен за употреба и отстранување,промена на моделот на било време. 3.Одличен подарок за жена, женски пријатели,мамо,итн. 4.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Користење : 1.Чисти и се применуваат позадина на ноктите,овозможи целосно да се исуши. 2.Отстрани филм од производот, намалување на моделот и да се потопи во вода за 10-20 секунди. 3.Влажни ноктите и се држи моделот во место. 4.Ги исклучите вода со хартиена крпа, а потоа туп сува. 5.Се покрива со транспарентен лак и удар сува.

R

Избор на клиент