.

.

EuisdanAA 1.1 m Сребрен Тон Легура Жица Компјутер Лаптоп Security Кодот w 2 Копче(Cerradura de seguridad став computadora portátil де computadora де alambre де aleación де tono plateado largo de 1,1 m

EuisdanAA 1.1 m Сребрен Тон Легура Жица Компјутер Лаптоп Security Кодот w 2 Копче(Cerradura de seguridad став computadora

DEN 287.76
Залиха

Име На Производ : Лаптоп Заклучување;Главен Материјал : Алуминиум, Пластика.Главната Боја : Сребро на Ѕвонење,Црна;Клучни Димензии : 3.5 х 1.9 x 0,8 cm / 1.38" x 0.73" x 0.31" (L*W*D).Кабел Должина : 1.1 m/ 3.6ft.Net Тежина : 67g(Peso neto : 67g.Пакет Содржина : 1 x Лаптоп Заклучување,2 x Клучеви(Contenido del paquete : 1 candado став portátil, 2 llaves.Euisdan AA 1.1 m Сребрен Тон Легура Жица Компјутер Лаптоп Security Кодот w 2 Key Protective пластични ракав за спречување на гребнатини.Keyless, лесен и удобен за користење.Широко се користи за да го заклучите лаптоп или компјутер, или други работи.Опис на шпански Cerradura de seguridad став computadora portátil де computadora де alambre де aleación де tono plateado largo de 1,1 m един 2 llaves Nombre del producto : Bloqueo став portátil; Материјал директорот : Aleación, Plástico Color директорот : tono plateado, гора; Tamaño де ла tecla : 3,5 1,9 x x 0,8 cm / 1,38" x 0,73" x 0,31" (L * W * D) Longitud del кабел : 1,1 m / 3,6 pies Peso neto : 67g Contenido del paquete : 1 candado став portátil, 2 llaves.

R

Избор на клиент