.

.

Клешти Поставите Легура Stl 3pk

Клешти Поставите Легура Stl 3pk

DEN 527.76
Залиха

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.На Милвоки.со 3-Парче Клешти за Полнење овозможува решенија за широк спектар на сечење и прицврстување на апликацијата.10-во.REAM & УДАР Директно Вилица клешти се вклучат изложени метални рачки (патент).

R

Избор на клиент