.

.

POPETPOP Розова Мачка Играчка Пердув Стапче Интерактивна Обука Играчка Риболов Мачка Скок и Бел за Мачка Пракса Игра Забава Подароци

POPETPOP Розова Мачка Играчка Пердув Стапче Интерактивна Обука Играчка Риболов Мачка Скок и Бел за Мачка Пракса

DEN 335.76
Залиха

Помогне да се зголеми повеќе интеракција помеѓу вашиот и вашите мачки, изградба на повеќе блиски односи.Голем стрес олеснување играчка за мачки да ги задржи здрав и активен, вашата мачка ќе сакаат овие смешни играчки.Со добар квалитет.Издржлив материјал, поддршка на постојано го користите за долго време.Корисни exerciser да им помогне на вашето домашно милениче изгуби некои тежина, и да ги задржи здрав.Стимулирање на мачки љубопитност, забава придружник и играње пријател за вашето домашно милениче мачка.Карактеристики - Димензии : 40. 00 X2. 00 X2. 00cm/ 15. 72 X0. 79 X0. 79 во Боја : Розова - Материјал : Пластични, кадифен - Стимулирање на cat' s љубопитност, забава придружник и играње пријател за вашето домашно милениче мачка.- Корисни exerciser да им помогне на вашето домашно милениче изгуби некои тежина, и да ги задржи здрав.- Голем стрес олеснување играчка за мачки да ги задржи здрав и активен, вашата мачка ќе сакаат овие смешни играчки.- Помогне да се зголеми повеќе интеракција помеѓу вашиот и вашите мачки, изградба на повеќе блиски односи.- Со добар квалитет.Издржлив материјал, поддршка на постојано го користите за долго време.Пакет Вклучувајќи 7 x Замена Пердуви Играчка 1 x Телескопски Стап.

R

Избор на клиент