.

.

Vansun Протеза Складирање Кутија|Мали и Исклучителна Личност, Многу Практична и Издржлива, Користејќи Ергономски Дизајн, Може да Се чува во Еден Мал Простор, Погоден з

Vansun Протеза Складирање Кутија|Мали и Исклучителна Личност, Многу Практична и Издржлива, Користејќи Ергономски

DEN 156.72
Залиха

【ПРЕКРАСНА ФОРМА】На прекрасен изглед го прави овој заб кутија се издвоите од другите обични производи во истата категорија, станува омилен на трговци и целните корисници, особено на жените. 【МАЛИ И ИСКЛУЧИТЕЛНА】Поради своите мали димензии и исклучителна моделирање, складирање случај ќе стане најдобар протези складирање кутија. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Направени од избрани PP материјали, оваа мала случај може да се купат заедно со чистење на таблети, кои се повеќе прифатлива. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】, Бидејќи овој невидлив протези кутија е многу погодно за патување и носење околу, можете да го ставите во вашата торба и го извади тоа во секое време, насекаде. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Оваа протеза кутија е ергономски дизајниран и ќе направи да се чувствувате поудобно.Боја : Сина.

R

Избор на клиент