.

.

JUJIEXUN2021 Солидна Боја Улица Спортски Две Парче Одговараат на Жените Долг Ракав Тенок Одговара Мека Памучна Тренингот Pullover Sweatshirt

JUJIEXUN2021 Солидна Боја Улица Спортски Две Парче Одговараат на Жените Долг Ракав Тенок Одговара Мека Памучна

DEN 290.64
Залиха

Изберете кожата-пријателски материјал, дише, мека и еластична, обезбедување на вас со удобно носење искуство. Поради разликата во монитор резолуција, може да биде малку боја разлики, ви благодарам многу!✔️2.Тоа не е големината на табелата. ????викторија v деколте, блузи tshirt џемпери џеб tee вратоврска пред копчето до солидна тренингот блузи тесна блуза spider webs ноќта на вештерките украси черепот се зголеми качулка страшно ноќта на вештерките носии панк рок лолита облека kawaii викторија качулка вратот туника.Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат.❄️❄️Q & A -????Q1 : Како да се Избере Големина?А1 : може да се однесува на големината на табелата параметри на сликата област да се избере соодветна врвот.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашите производи се чувствуваат поудобно, подобар квалитет и повеќе издржливи.Тоа е најдобро да се избере поголем големина при изборот на големина. ☃️【ГОЛЕМИНА ОПИС】ве Молиме погледнете го големина детали на лево (не големината на табелата) пред ставање на ред.????Q2 : Што е навременоста на логистика?А2 : логистика ние соработуваме со обично се доставени во рок од 12-15 работни дена.

R

Избор на клиент