.

.

FAKEME ZYE1-0630Z Push-Pull Actuator Рамка Electromagnet Електромагнетниот Електрични Магнет - Сребро, DC12V

FAKEME ZYE1-0630Z Push-Pull Actuator Рамка Electromagnet Електромагнетниот Електрични Магнет - Сребро, DC12V

DEN 263.76
Залиха

Име на производ : DC електромагнетниот electromagnet.Притисни тип, линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet.Користи широко во апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата.DC Електромагнетниот Electromagnet главно се користи во вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн.Номинална Напон : DC6 V/DC12 V/DC24 V Тип : push pull.Опис : - име на Производ : DC електромагнетниот electromagnet - Номинална Напон : DC6 V/DC12 V/DC24 V Тип : push pull - Притисни го типот на линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet. - DC Електромагнетниот Electromagnet главно се користи во вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн. - Се користи широко во апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата.Спецификација : - Големина : 47x13x16 mm / 1.85x0.51x0.62 инчен - Линија должина : околу. 230mm - Оперативен температура : -5 ° C -40 ° C - Оперативни влажност : 45%-85% - Складирање температура : -40 ° C -75 ° C - Чување влажност : 0%-95% - Температура се зголеми : 65 или помалку (ниво А) - Живот : 1 милиони циклуси или повеќе може да се користи под оптоварување - Амбиентална температура : 23±2°C - Релативната влажност : 50±10% - Атмосферски притисок : 1013 MPa - отпор на Изолација : Кога се мери со 500 VDC изолација отпорник, на отпор на изолација помеѓу клиентите и јаремот мора да биде најмалку 100 MΩ. - Изолација сила : изолација на сигналот помеѓу клиентите и јаремот треба да биде најмалку 600 VAC/1 минута.Пакетот Вклучува : 1 Парче Push-Pull Тип Electromagnet Note : Поради квалитетот диференцијација на набљудувачите и осветлување ефект, thepicture не може да се одрази 100% вистинската боја на item Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

R

Избор на клиент