.

.

7Penn Condiment Лента со Мраз Комора, 5 Condiment Контејнери, Капак, 3 Маша, 3 Лажици - Разладени Condiment Серверот Caddy

7Penn Condiment Лента со Мраз Комора, 5 Condiment Контејнери, Капак, 3 Маша, 3 Лажици - Разладени Condiment Серверот

DEN 611.76
Залиха

[Задржи Мирудии Свежи Секој поединец 2.9 x x 5.7 2.8-инчен (7.4 x 14.5 x 7.1 cm) мирудии послужавник може да се одржи до 2.1 чаши (503 m L). [Земе Насекаде] : Страна рачки и горниот капак рачка за лесен транспорт; Користите оваа храна caddy како тако бар служат јадења, бар овошје caddy, салата бар контејнери, или condiment служат фах дома во кујната или во текот на еден двор скара надвор, на работа за potluck, во вашиот бар, или во вашиот ресторан на салата бар; Domed капак штити храна од загадувачи; 16 x 5.9 x 4.9-инчен (40.6 x 15 x 3cm) целокупната со 14.25 x 5 x 1.2-инчен (36.2 x 12.7 x 3cm) мраз за замрзнување. [Лесен за Употреба] : Condiment сад има затворена дното (не се отвори на дното) па мирудии се безбедни, и можете да ставете мелени ice внатре да се задржи предмети кул или место на целиот носителот директно на мраз; Употреба кршен мраз или пополнете дното купето до 1/2-инчен (1.3 см) со вода и скривам во вашиот замрзнувач преку ноќ пред да ги користат; Прегради се отстранува и лесно да се рефил мирудии и мраз, како што е потребно и го прави за едноставни за чистење. [Изградена Минатата] : Акрилик condiment организатор изградена од трајни акрилик материјал кој е shatterproof и транспарентно, така што може да се провери мраз и приказ на храна содржината лесно, дури и со затворен капак; Капакот не е херметички и не е пренослив, но е врвот во рек машина за миење садови безбедно. [Пакет Содржина] : Салата бар вклучена тако бар партија материјали на пакетот вклучува (1) condiment чилер, (1) шарки капак, (5) отстранлив коцки, (3) пластика маша, и (3) мали пластични лажици.

R

Избор на клиент