.

.

Силиконски Бања Тело Четка,Exfoliating Силикони Тело Scrubber,Lathers Добро Еко Пријателски,Удобно Масажа Назад Scrubber за Капење(Розева)

Силиконски Бања Тело Четка,Exfoliating Силикони Тело Scrubber,Lathers Добро Еко Пријателски,Удобно Масажа Назад

DEN 239.04
Залиха

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】-бања тело четка се направени од храна одделение силиконски, Еко-пријателски, безбедно и издржливи.Висока температура отпор. 【МЕКА МАСАЖА ЧЕТКА ГЛАВАТА】- Ова силикони тело scrubber е дизајниран со густа четка главата, продира во порите за да ја исчистите нечистотијата, да може ефективно да разлиствам и масажа на кожата да се направи кожата здрава. 【ОДЛИЧНО се ПОВЛЕЧЕ ПРСТЕН ДИЗАЈН】- На силиконски тело четка доаѓа со рачки безбедно пораби на двете страни.Ремени се направи тоа многу полесно да стигнат до долниот дел на грбот и тоа исто така го прави лесно да се откажам за да се исуши. 【СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА】- Зголемување на должината на 27.6 во (abt 70 cm).Може да се стави тело миење на силиконски бања пешкир и да се движат низ назад во двете насоки ефикасно што го прави полесно да чистење на назад. 【ЕФИКАСНИ СИЛИКОНСКИ НАЗАД SCRUBBER】- Мека и удобна.Телото четка можат да масажа на кожата,помогне да се намали појавата на масти маса, ја прават кожата помека и помазна, нема да ја оштети кожата, погодна за жени и мажи.Боја : Розова.

R

Избор на клиент