.

.

YAVOCOS 3MHZ Боја Massager Електрични Ул Фацијална Подмладување Massager за Нега на Кожата Лифт Чиста Убавина Massager Уред

YAVOCOS 3MHZ Боја Massager Електрични Ул Фацијална Подмладување Massager за Нега на Кожата Лифт Чиста Убавина Massager

DEN 1031.76
Залиха

Темелно отстранување на шминка и нечистотии во прв план.На ул бранови нега на кожата третман мора да се врши на чисти кожата.Поврзете на машина со електричен адаптер.Се сврти на моќ и индикатор за светло е вклучено.Применуваат соодветни дел суштината на твоето лице и избегнувајте очите.Ве молиме да се обезбеди третман област е добро покриени со суштината.Применуваат соодветни дел суштината на ул бранови генератор.Откако машината започнува да се излез Ул бранови, тајмерот започнува.По 10 минути на машината ќе се исклучи автоматски.Ве молиме бидете сигурни дека ул бран генератор е континуирано плови.Не престане да плови во една област.

R

Избор на клиент