.

.

Лажни Заби Сад Протеза Случај Забите Контејнер За Складирање Кутија Со Огледало И Чиста Четка За Протеза Складирање Лесен Чисти

Лажни Заби Сад Протеза Случај Забите Контејнер За Складирање Кутија Со Огледало И Чиста Четка За Протеза Складирање

DEN 168.72
Залиха

Дизајниран со огледало внатре што може да ви помогне да се стави на протеза.Кутијата е мал и водоотпорен, лесно да се носат.Таму доаѓа со мала четка за полесно чистење. 100% сосема нов и висок квалитет.Овој пренослив кутија е специјално користи за протеза за складирање.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Овој пренослив кутија е специјално користи за протеза за складирање.Кутијата е мал и водоотпорен, лесно да се носат.Дизајниран со огледало внатре што може да ви помогне да се стави на протеза.Таму доаѓа со мала четка за полесно чистење.Spezifikations : Материјал : Пластични Тежина : 148g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Протеза Кутија (лажни забите не е вклучена) 1 x Четка.

R

Избор на клиент