.

.

Elama Плоштадот Stoneware Лофт Колекција Dinnerware Јадење Сет, 16 Парче, Црвена и Тен со Бела Акценти

Elama Плоштадот Stoneware Лофт Колекција Dinnerware Јадење Сет, 16 Парче, Црвена и Тен со Бела Акценти

DEN 1056.00
Залиха

◈ПРЕКРАСЕН АКЦЕНТ НА ВАШАТА МАСА◈ На Elama Центарот на Лофт 16 Парче Плоштадот Stoneware Dinnerware Собата во Црвено и Тен со Бела Акценти. ◈УБАВО ОБОЕНИ◈ Во убава Црвена и Тен со Бела Акценти, ова садови сет сигурно ќе поставите некој тон на вечера време. ◈ЦЕЛОСНА УСЛУГА ЗА 4◈ Секој сад е креативно направена во уникатен и современ облик, додавање на нешто малку повеќе посебни да оброк време. ◈МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО◈ За лесно греење. ◈Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО◈ За лесно чистење.Elama претставува Центарот на градот Лофт 16 парче модерна премиум stoneware сет со двојно сад маса амбиент за 4. Оваа dinnerware собата е подготвен да се направи изјава на вашиот следен вечера.Со софистицирани и смели бои блок дизајн овој сет е чист стил и индивидуалност.Во центарот на градот лофт е тонови се избрани за да го означите вашиот оброк и ги истакнуваат природно scrumptious нијанси на храна Оваа плоча толку елегантно прикажува.Овој висок квалитет stoneware поставете функција големи вечера плочи се Мери дијагонално во 13. 25".Без разлика на апетит за вашите гости на Оваа плоча ќе бидат до предизвик.Пустината плоча не е далеку зад себе со импресивен Дијагонала мерење на 11. 5" За секој гостин со екстра-големи слатка заб!И покрај тоа, постои совршено portioned пустината сад мерење на 5. 5" Дијагонално.Оваа уникатна комбинација е совршено место на поставување за да се приспособат на оброци со повеќе курсеви или дополнителна мирудии и дегустација опции за на маса за да го споделите.

R

Избор на клиент