.

.

Vlush Накит Кабинет, Панели Огледало Накит Armoire Организатор, Lockable, За 47,3 Високи, во Текот На Врата или да се монтира на Ѕид, Со 2 Фиоки - Бела

Vlush Накит Кабинет, Панели Огледало Накит Armoire Организатор, Lockable, За 47,3 Високи, во Текот На Врата или

DEN 1555.20
Залиха

Совршен за складирање : Не е потребно повеќе време за да се најде соодветен накит кога ќе излезе?Користење на Vlush Накит Кабинет само да ги задоволува вас.Голем простор за чување на накит, за изработка на овој кабинет ви помага лесно да се избере вистинскиот накит.High-definition рефлексија : Јасно да го отслика реалниот објект,голем огледало се одразува на целото тело да се организира облека.Совршена големина : 47.3*14.6*3.9" Тоа може да се закачи на вратата или на ѕид.На lockable кабинет држи вашиот накит безбедно и го спречува децата од отворањето тоа по своја волја.Авто и исклучување LED лента, светлата за напојува со 3 AAA батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Продавница со доверба : Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за сите на клиентите и сите проблеми ќе се одговори во рок од 24 часа.Боја : Бела.

R

Избор на клиент