.

.

7X/1X Зголемена Огледало за Шминка,Бричење,Патување,Бања - Две Двострано Табела Огледало со Прилагодливи Виткање Прстен, Козметички Огледало со Светла (3 Бои) / Веѓ?

7X/1X Зголемена Огледало за Шминка,Бричење,Патување,Бања - Две Двострано Табела Огледало со Прилагодливи Виткање

DEN 2325.60
Залиха

♥Преносни / Travel / Бања Огледало♥ - 7. - Тоа може да се монтира на ѕидот во бањата, како на ѕидот висеше огледало. ♥3 Бои на Светлината♥ - боја на светлина е променливо меѓу бела светлина, топла светлина и на дневна светлина.Светлината е прилагодлив премногу. - Тоа е се справи кога сакате да го држат за рака за да го користите огледалото.USB кабел е предвидено од страна на нас, но ќе мора да ја користите вашата сопствена полнач за мобилен телефон.Тоа може да се закачи на ѕид или да се користат како рака огледало, како и. Ве молиме исклучете го огледало пред да го полните огледало.и на индикатор светлото ќе се претвори сино по огледало е обвинет за целосна.Како да го вклучите/исклучите светлото и промена на бојата на светлината Допир со вашиот прст на Човековите Индукција Switch многу брзо да се претвори во светлина ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ или промена на бои (3 бои : бела светлина, топла светлина и на дневна светлина) Како да ја прилагодите светлината на светлата Ако сакате да ја смените бојата на светлината, ве молиме допир со вашиот прст подолго време, а потоа подигнете го вашиот прст за да ја прилагодите светлината на светлата.Одлична & Лукав дизајн на транспарентна пластика кружни прстен : Од пластични кружен прстен е мулти-функционални. (USB кабелот вклучен, и полначот се исклучени).Само допир на Човековите Индукција Вклучите огледало за да ја смените бојата на светлината што сакате. - Тоа е постојана основа, додека да се прилагоди на правото ангел и го стави на маса. - Кога полнење, индикаторот светлина е lighting up (во црвено).9" дебела по укината нагоре.6" дијаметар, 0. ♥Батерија - 1800m Ah♥ - Само поврзете го USB кабелот на полначот за мобилен телефон за полнење на огледало.Како да ја полните огледало Поврзете огледало со USB кабел за да го полначот за мобилен телефон (Излез : 5 V). ♥7 X / 1 X Зголемување♥ - Ова е двете страни во огледало што една страна magnifies 7 X кој е совршен за прецизно шминка апликација, како веѓа tweezing; Blackhead, Comedone отстранување; Носи eyeliner и гледа детали јасно.Пакет : 1 X огледало со батерија 1 X USB кабел.♥Мултифункционален Огледало♥ - флексибилен виткање кружни прстен кој го прави огледало е на располагање за да се стои на tabletop и агол каде што ќе се погледне во огледало може да се прилагоди за да го она што го сакате. - Тоа може да биде укината за патување огледало.Друга страна е редовен преглед, без зголемена што е одлично да се зголеми двојно проверете ја вашата шминка.Совршен fordable & rotatable дизајн и соодветна големина направи тоа голема за патување.

R

Избор на клиент