.

.

Canon EOS 4000D / Бунтовнички T100 Дигитални SLR Камера Тело w/Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 Леќа 3 Леќа dslr фото Комплет Комплет со Комплетна Додаток Пакет + 64GB + Флеш + Случај и Повеќе - Меѓун?

Canon EOS 4000D / Бунтовнички T100 Дигитални SLR Камера Тело w/Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 Леќа 3 Леќа dslr фото

DEN 12718.80
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Делукс Пакет со : Камера, 18-55мм Леќа, Широк агол & Telephoto, 64gb, Случај, Филтер за Полнење, Флеш, Tripod и Повеќе!. 18.0 ПРАТЕНИК APS-C CMOS Сензор - DIGIC 4+ Слика Процесор - 2.7" 230k-Dot LCD Монитор.Full HD 1080p Видео Снимање на 30 fps - 9-точка AF Систем и ПИ Серво AF - Продолжен ISO 12800, 3 fps Снимање.Вграден Wi-Fi - Сцена Интелигентен Автоматски Режим - Креативни Режими Авто & Прирачник Режими.Canon EOS 4000 D е познат како Canon EOS Бунтовнички T100 - Меѓународен Модел, Без Производители Гаранција.

R

Избор на клиент