.

.

Сон За Мене Преносни 2-Во-1 Tabletalk Висок Стол |Конвертибилна |Компактен Висок Стол |мала Тежина Преносни Highchair, Розова (244-PNK)

Сон За Мене Преносни 2-Во-1 Tabletalk Висок Стол |Конвертибилна |Компактен Висок Стол |мала Тежина Преносни Highchair,

DEN 1660.08
Залиха

ПОВЕЌЕ ОД САМО ЕДЕН ВИСОК СТОЛ - Сигурно, Tabletalk Висок Стол, му помага на вашето бебе направете го првиот чекор кон независни јадење, но неговата функционалност оди подалеку од тоа.Тоа, исто така, го претвара во дете стол, совршен за изведба и тивко време.УДОБНОСТА НА ВАШИОТ ЛИЛ ЕДЕН Збор со три-висина корекција.Една поместена седиште обезбедува сите удобноста на вашиот малку треба.Се препорачува за возраст од 6 месеци до 5 години.ПОГОДНО ЗА РОДИТЕЛИТЕ - да се Исчисти е лесно, Едноставно поп монтажни внатрешна лента во машина за миење садови.За чистење на седиштето, едноставно го отстраните и да се избрише надолу со сува крпа или влажни избрише.Доаѓа во три пријатни бои.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - На Tabletalk Highchair е опремен со 5 точка безбедност темперамент и анти-пропадна нозе.Таа ги исполнува сите ASTM/CPSC стандарди.Димензии на Висок Стол : 28" x 23" x 38" Тежина : 9.5 кг; Димензии на Помлад Стол : 17.5" x 16" x 24" Тежина : 5.5 lbs.ПРЕНОСНИ И ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ - На лесни Tabletalk Highchair е лесно да се носат од соба в соба и огради во авто-стои единица.Фиоката може да се чуваат во задниот дел на highchair, што го прави лесно да се стави настрана на крајот на секој оброк.Боја : Розова.

R

Избор на клиент