.

.

E-извонредни 20pcs 4 Големини У Кабел Бод Носители У Облик Мешана Боја Пластични Кабел Бод Рака Игли за Плетење Пресврт Криви Капчиња Кука за Шиење Додатоци Алатка

E-извонредни 20pcs 4 Големини У Кабел Бод Носители У Облик Мешана Боја Пластични Кабел Бод Рака Игли за Плетење

DEN 215.76
Залиха

Направени од високо-квалитетни пластични, таписерии изработка, заштита на животната средина и трајност.Многу погодна за инсталации за предиво од различни тежини.Голем број на големи големина форми може да ги исполни сите ваши плетење капчиња потреби.Може да се користи за да се направи дупки во U-облик област да помогне да се спречи предиво кршење при креирање на кабли.Компактен дизајн го прави лесен за носење, мали и светлината, за да не заземаат премногу простор или зголемување на телесната тежина на кесата.Дијаметар : 4.5 cm/1.77 инчи, 3.5 cm/1.38 инчи, 2.5 cm/0.98 инчи, 1.5 cm/0.59 инчи; Пакување : 20 PCS.Материјал : пластични Дијаметар : 4.5 cm / 1.77 инчи, 3.5 cm / 1.38 инчи, 2.5 cm / 0.98 инчи, 1.5 cm / 0.59 инчи Боја : Мешани Пакување : 20 PCS (4 PCS за секоја големина) Функција : Направен од високо-квалитетни пластични, таписерии изработка, заштита на животната средина и трајност.Може да се користи за да се направи дупки во U-облик област да помогне да се спречи предиво кршење при креирање на кабли.Лесен за употреба, совршен тркалезна форма, мазна игла тело.Достапен во 4 различни големини, погоден за повеќето предиво големини.

R

Избор на клиент