.

.

RW Чисти 38 Четвртиот Индустриски Четка Кофа, 1 Комбо Четка Wringer Кофа - Со Страна Притиснете Wringer, Изградена-Во Casters, Жолта Пластична Комерцијални Четка Кофа, Носат Рачк?

RW Чисти 38 Четвртиот Индустриски Четка Кофа, 1 Комбо Четка Wringer Кофа - Со Страна Притиснете Wringer, Изградена-Во

DEN 3007.44
Залиха

СИТЕ-ВО-ЕДНО JANITORIAL АЛАТКА : Оваа четка кофа доаѓа со прикачен притиснете wringer.СТРАНА ПРИТИСНЕТЕ WRINGER : приложениот страна притиснете wringer помага да се притисне вишокот валкана вода од џогерите брзо и ефикасно.ГОЛЕМИНА ПРАВО : Оваа четка кофа има 38 quarts.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Направен за правење mopping големи области ефикасен и лесен.ИЗДРЖЛИВИ : Направен од чисто пластика, оваа четка кофа со wringer се издржливи и сигурни.Стил Име : Четка Кофа.

R

Избор на клиент